03-475 Warszawa, ul.T.Borowskiego 2

tel. (22) 818-24-42

autosprawni@cebron.pl

O nas

 

Działamy i pomagamy osobom niepełnosprawnym od ponad 50 lat !

 

Centrum  adaptacji pojazdów dla osób niepełnosprawnych prowadzi działalność w ramach CEBRON spółki z o.o. zajmując się kompleksową obsługą niepełnosprawnych kierowców i pasażerów.

 

CEBRON  spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w wyniku przekształcenia CEBRON spółdzielni pracy w 2013 roku. Natomiast Spółdzielnia Pracy powstała w 2011 roku jako następca prawny jednostki naukowo-badawczej Centrum Badawczo-Rozwojowego Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych CEBRON (rok założenia 1959).

 

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie w biurowcu, którego jesteśmy współwłaścicielem i w którym prowadzimy różnorodną działalność gospodarczą.

 

Dzisiejszy profil funkcjonowania CEBRON to przede wszystkim działalność produkcyjna, wykorzystująca doświadczenie  i osiągnięcia w tym zakresie swojego poprzednika.

 

W latach 70-ych nasi inżynierowie i projektanci opracowali pierwszy prototyp oprzyrządowania samochodów umożliwiającego kierowcom niepełnosprawnym samodzielne prowadzenie pojazdu. Urządzenie to podlegało wielu modernizacjom. W roku 2011 jako pierwszy polski producent oprzyrządowania tego typu, uzyskaliśmy Certyfikat Zgodności  przyznany przez Instytut Transportu Samochodowego.

 

Jesteśmy producentem oprzyrządowania samochodów dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją kończyn dolnych.

 

Nawiązaliśmy współpracę z czołowymi producentami samochodów oraz firm Adaptacyjnych. Nasze urządzenia możemy zamontować w każdym samochodzie dowolnej marki.

 

W prowadzonym  przez nas warsztacie samochodowym oprócz montażu oprzyrządowania  oraz adaptacji technicznej pojazdów dla potrzeb osób niepełnosprawnych  zajmujemy się również podstawową obsługą techniczną pojazdów.